2020

Drazí závodníci a příznivci Vysokomýtského půlmaratonu,

Dlouho jsme se rozhodovali o osudu našeho půlmaratonu, ale vzhledem k tomu, že aktuální situace je nám prozatím nakloněna, podařilo se nám po jednání se sponzory, městem a dalšími organizátory najít nový termín. Vysokomýtský půlmaraton 2020 se uskuteční v neděli 30.8.2020 v 10,00 hod.!

Vaše registrace bude automaticky převedena na tento nový termín. Je nám jasné, že ne všem závodníkům bude tento nový termín vyhovovat, proto budeme případně startovné vracet. Bližší informace obdržíte emailem.

Stav vašich registrací si můžete zkontrolovat na záložce REGISTRACE.

Moc se na všechny běžce těšíme a
věříme, že s většinou z vás se potkáme na startu!

Vysokomýtský půlmaraton 

Akci organizuje spolek DOBROBĚH VYSOKÉ MÝTO z.s.

HLAVNÍ SPONZOR:

Další ročník Vysokomýtského půlmaratonu odstartuje starosta města Vysoké Mýto František Jiraský v neděli 30.8..2020 v 10,00 hod. 

Start, stejně jako loni bude v amfiteátru Vysokomýtského M-klubu (u bazénu) a povede centrem Vysokého Mýta, dále směrem k Tescu do Cerekvice a zpět.

Sledujte nás na facebooku: https://www.facebook.com/VysokomytskyPulmaraton/


Nebo nás neváhejte kontaktovat přímo. Údaje naleznete v sekci Kontakty.


Tímto děkujeme hlavnímu sponzorovi závodu, firmě TVARMETAL s.r.o.
Na trase budou tři občerstvovací zastávky a občerstvení v cíli závodu. Letos nově, bude čipovaná časomíra. Na všechny účastníky čeká krásná medaile a pro běžící ženy připravujeme malépřekvapení:-) Dále budeme pro běžící rodiče zajišťovat možnost hlídání dětí během závodu. Tak jako loni, oceníme všechny "prvoběžce", tedy ty, kteří běží svůj úplně první půlmaraton. Dále zařazujeme novou kategorii "druhoběžci". Ti, kteří běží již po druhé svůj půlmaraton ve Vysokém Mýtě a dosáhnou nejlepšího zlepšení vůči předchozímu závodu budou rovněž oceněni. Neváhejte a registrujte se.