2020

Milí běžci a běžkyně....

I když jsme dlouho věřili, že se náš půlmaraton uskuteční, tak i my jsme nuceni Vás nenechávat v nejistotě a musíme s politováním oznámit, že Vysokomýtský půlmaraton se v plánovaném termínu 5.dubna nemůže uskutečnit z důvodů nařízení vlády o omezeném pohybu osob.

Velmi si vážíme toho, s jakou rychlostí jste zaplnili startovní listinu. Bylo to pro nás velkou motivací. Veškeré naše úsilí v přípravách rádi zúročíme v náhradním termínu. Ten ještě nemáme stanoven. Budeme Vás o něm včas informovat na FB, webových stránkách, Instagramu a v informačním emailu. Rozhodně si přejeme, aby Vysokomýtský půlmaraton 2020 letos odstartoval.

Budeme rádi, když nám zachováte přízeň a na den původního termínu tedy 5.4.2020 máme pro Vás běžeckou výzvu. Zkuste si v tento den zaběhnout půlmaraton kdekoliv nanečisto a podělte se o tom s námi. Tři z Vás vylosujeme a odměníme.


Vysokomýtský půlmaraton 

Akci organizuje spolek DOBROBĚH VYSOKÉ MÝTO z.s.

HLAVNÍ SPONZOR:

Další ročník Vysokomýtského půlmaratonu odstartuje starosta města Vysoké Mýto František Jiraský v neděli 5.4.2020 v 10,00 hod. 

Start, stejně jako loni bude v amfiteátru Vysokomýtského M-klubu (u bazénu) a povede centrem Vysokého Mýta, dále směrem k Tescu do Cerekvice a zpět.

Sledujte nás na facebooku: https://www.facebook.com/VysokomytskyPulmaraton/


Nebo nás neváhejte kontaktovat přímo. Údaje naleznete v sekci Kontakty.


Tímto děkujeme hlavnímu sponzorovi závodu, firmě TVARMETAL s.r.o.
Na trase budou tři občerstvovací zastávky a občerstvení v cíli závodu. Letos nově, bude čipovaná časomíra. Na všechny účastníky čeká krásná medaile a pro běžící ženy připravujeme velmi originální překvapení:-) Dále budeme pro běžící rodiče zajišťovat možnost hlídání dětí během závodu. Tak jako loni, oceníme všechny "prvoběžce", tedy ty, kteří běží svůj úplně první půlmaraton. Dále zařazujeme novou kategorii "druhoběžci". Ti, kteří běží již po druhé svůj půlmaraton ve Vysokém Mýtě a dosáhnou nejlepšího zlepšení vůči předchozímu závodu budou rovněž oceněni. Neváhejte a registrujte se. Registrace bude spuštěna 1.1.2020.